“BİR ÇİVİ ÇAKAMIYORUZ”

“BİR ÇİVİ ÇAKAMIYORUZ”

Bozüyük’te PTT şubesiyle ilgili olarak ‘Bakımsızlıktan Dökülüyor’ başlığı ile okuyucularımızla paylaştığımız haberimizin ardından PTT...

A+A-

Bozüyük’te PTT şubesiyle ilgili olarak ‘Bakımsızlıktan Dökülüyor’ başlığı ile okuyucularımızla paylaştığımız haberimizin ardından PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt ve PTT yetkilileri gazetemiz Yazı İşleri Müdürü İsmet Cep’i ziyaret ettiler. Binanın durumuyla ilgili olarak bilgilendirmelerin yapıldığı ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

22812749_10212426630955687_1476355271_o.jpg

PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt, habere konu olan PTT şubesini daha önce gelerek ziyaret ettiğini ve belediye ile mahkemelik oldukları için herhangi bir çalışma yapamadıklarını kaydetti. Ancak bahçe düzenlemesiyle ilgili olarak en kısa sürede gerekli çalışmanın yapılacağını söyledi. Ayrıca Bilecik’te göreve başladığı günden itibaren il genelinde PTT hizmetlerinin iyileştirilmesi ve hizmetin vatandaşın ayağına götürülebilmesi noktasında gayret sarf ettiklerini belirtti.

Serhat Bozkurt yaptığı açıklamada, “1997 yılında şubemizin bulunduğu bu alan kamusal alan olarak ilan edilmiş. Ardından Belediye meclisinde de görüşülerek onaylanmış. Biz 2014 yılında binamızla ilgili yeni düzenlemeler yapmak için ruhsat almaya gittiğimizde bu durumu öğrendik ve kararı iptal ettirmek için konuyu mahkemeye taşıdık. Konunun mahkemeye taşınmasıyla birlikte şubeyi boşalttık. Şu anda istinaf mahkemesinden gelecek kararı bekliyoruz. Eğer mahkemeden çıkacak karar bizim lehimize olur ise bu alana ilçeye yakışır yeni modern bir PTT binası kazandırmayı hedefliyoruz. Karar aleyhimize sonuçlanırsa da bize gösterilecek olan uygun bir alanda bu binamızı inşaa edeceğiz. Şu anda belediye ile mahkemelik olduğumuz için bir çivi dahi çakamıyoruz. Ancak bahçenin nahoş görüntüsüyle ilgili olarak gerekli düzenlemeyi en kısa sürede yapacağız. Bunun yanında hizmeti vatandaşlarımızın ayağına götürme hususunda çalışmalarımız sürüyor. Bu bağlamda kısa zaman sonra Bozüyük’te yeni şubelerimiz ile vatandaşımıza en iyi hizmeti en ulaşılabilir şekilde sunmaya gayret edeceğiz” dedi.

Karşılıklı istişarelerin yapıldığı ziyarette gazetemiz Yazı işleri Müdürü İsmet Cep, PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt’a duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Ziyarette Bilecik PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt, İdari ve Mali Birimler Müdür Vekili Sedat Çakmak, Bozüyük PTT Müdürü İhsan Aydemir ve PTT İşletme Hizmetler Birimi ve Pazarlama Sorumlusu Abdülaziz Çivik yer aldı.

22790785_10155634662011832_560238701_o.jpg

Bu haber toplam 2492 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.