BOZSİAD DA GÖREV DEĞİŞİMİ

BOZSİAD DA GÖREV DEĞİŞİMİ

Yeni Başkan Hakkı Öztekin oldu

A+A-

Bozüyük Sanayici ve İş Adamları Derneğinin genel kurul toplantısında Yeni Yönetim ve denetim Kurulu organları seçimi yapıldı. Uzun yıllar Başkanlık yapan İsmail Kaçar'ın yerine Hakkı Öztekin başkan seçildi.
Genel kurul, Divan Başkanlığını Osman Tekeli, Başkan Yrd. Abdullah Makineci , Katip Üyeliğe Kısmet Turan’ın seçilmesinin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.
Gündemin ilk maddesinde Yönetim Kurulu faaliyet raporu okunarak ibra edildi. Devamında Denetim Kurulu raporu, bilanço gelir gider tablosu okunarak ibrası yapıldı seçimlere geçildi. Üyelerin kabulü ile açık oylama ile yapılan seçim sonunda oy birliği ile Yönetim ve Denetim Kurulu Organ seçimleri yapıldı. 
Yönetim ve Denetim Kurulunda ise bazı değişiklikler oldu. Yeni Yönetim Kurulu; Hakkı Öztekin, Mustafa Öztürk, Hüseyin Kösemen, İsmail Kaçar, Okan Çıkmaz, Vural Sipahioğlu ve Mehmet Erkoç’dan oluştu. Denetim Kurulu ise; Abdullah Makineci, Necmettin Şahan, Özcan Kuruoğlu açık oylama sonucu oybirliği ile seçildi.

hakki.jpg
Yönetim Kurulu Görev dağılımı sonucunda Hakkı Öztekin Başkanlığa seçildi.
Dernek Başkanı Öztekin,"Derneğimizin amacı; tarımsız sanayinin olmayacağına, esnafın yarının büyük sanayicisi olduğuna ve ticaretin serbest piyasa ekonomisinin vazgeçilmez hizmet görevini yerine getirdiğine inanan, üyeleri arasındaki münasebetleri, dayanışmayı ve birliği güçlendirmek, karşılıklı yardımlaşma ve usül ve vasıtalarını geliştirmek yanında hür teşebbüsü, yaratıcı, üretken ve dinamik gücünü harekete geçirerek ilçemizin dolayısıyla ülkemizin üretim ve istihdam sorunlarına ilaveten çalışma şartları ve beşeri ilişkilerinin geliştirilmesi, kaliteli üretim ve fiyat istikrarının tüketicinin korunması gibi gündemdeki sorunların çözümüne yardımcı olmak ve de iş adamlarının, sanayicimizin hizmet içi eğitimleri başta olmak üzere sosyo ekonomik ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Bozsiad yönetimi olarak derneğimizin ilçemizde ve ilimizde tanıtımının gerçekleşmesi için yoğun bir çalışma içerisine gireceğiz dedi.
Bugüne kadar derneğimizin kuruluşunda, yönetimlerinde ve denetimlerinde görev alan, katkı sağlyan dernek üyelerimize teşekkür eder, hayatta olmayanlarıda rahmet ve saygı ile anarız. Açıklamalarında bulundu.

 

Bu haber toplam 997 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.