BOZÜYÜKLÜ MUCİTTEN ŞOK İDDİA

BOZÜYÜKLÜ MUCİTTEN ŞOK İDDİA

Bozüyüklü Mucit lakaplı  Naci Mercan şok edici bir açıklama da bulundu. Türkiye’nin en büyük teknoloji firmasının, kendi projesini çaldığını...

A+A-

Bozüyüklü Mucit lakaplı  Naci Mercan şok edici bir açıklama da bulundu. Türkiye’nin en büyük teknoloji firmasının, kendi projesini çaldığını iddia etti. 
Korona virüsü durdurmak için her geçen gün yeni bir makina üretilirken bu sefer Bozüyüklü mücidin icadını kopyaladır. Bozüyük’te nam-ı diğer “Bozüyük’lü Mucit” lakaplı Naci Mercan cihazın aslında kendi icadı olan huzur cihazından kopyalandığını iddia etti.
Naci Mercan, Türkiye’nin en büyük teknoloji firmasının korona virüsünü yok eden cihazı, aslında kendi projesinden çaldığını iddia etti. Naci Mercan yaptığı açıklamada;
“04 10 2019 tarihinde İstanbul İkitelli KOSGEB müdürlüğünden “Huzur Cihazı” için ARGE başvurusu yaptım. Cihaz sunumu için dosyalar hazırlayarak 5 kişilik heyetin önünde sunum yaptım. Komik gerekçelerle red kararı verildi. 04 11 2019 tarihinde İstanbul’da bir ARGE firması benden sunum dosyalarına internet üzerinden erişim isteği talebinde bulundu. 
KOSGEB heyeti, bölgesinde bulunan ünivesitelerden işin uzmanı profösör, doçent talep etmektedir. Detaylı araştırma yapılırsa bu cihazın yapıldığı üniversiteyle, benim girmiş olduğum KOSGEB heyetinde bulunan, birinin veya bir kaçının ARGE firmasının sahibi A.i ile bağlantısı olduğuna hiç şüphem yok, fikir hırsızlığı yapılmaktadır. Bu sadece benim değil benim gibi proje ve fikir sahiplerinede aynı işlemin yapıldığına inanıyorum.
Sunum yaparken “Huzur Cihazının” çalışma prensibi olan frekansla hücrelerin ve bakterilerin yapısal defermasyona uğratıldığını anlatmıştım. Görmek isteyen olursa sunum dosyasını verebilirim, ayrıca araştırma yapılırsa KOSGEB’ te sunum yaptığım görüntülere ulaşabilinirse benim ne kadar haklı olduğum anlaşılacaktır.
Açıklamasına devam eden Bozüyük’lü mucit Naci Mercan “Ben devletime hiçbir zaman küsmedim, devletimizin bu tür olaylara müsemaha göstermemesini rica ediyorum.” dedi.
 


Bu haber toplam 8340 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.