THD  olağan genel kurul için düğmeye bastı

THD olağan genel kurul için düğmeye bastı

Tüketici Hakları Derneği Bozüyük Şubesi  7'nci olağan genel kurulunu, il hıfsızsıhha kurumun almış olduğu covid19 pandemi  kuralları çerçevesinde yakın bir zamanda gerçekleştirecek. 

A+A-

 Tüketici Hakları Derneği Bozüyük Şubesi  7'nci olağan genel kurulunu, il hıfsızsıhha kurumun almış olduğu covid19 pandemi  kuralları çerçevesinde yakın bir zamanda gerçekleştirecek. 
Konu hakkında açıklama yapan Dernek Başkanı Hayrettin Sabırlı, 14 yıldır aktif şekilde  çeşitli çalışmalar yaptıklarını belirtti. Başkan Sabırlı şunları söyledi; "Kurucu yönetim kurulunu oluşturması sonucu 14 yıl önce 2007 yılında  kuruluşunu tamamlayarak çalışmalarına başladı ve bu günlere geldi bu günlere gelmesinde yönetim kurulu denetim kurulu genel merkez delegeliklerinde pek çok arkadaşımız sorumluluk alarak görev aldılar  arkadaşlarım pek çok başarılı çalışmalar yaparak emek harcadılar. Arkadaşlarımın bu özverili çalışmaları sonucunda  Tüketici Hakları Derneği Bozüyük şubemizin ilçemiz,ilimiz, ülkemiz genelinde sözü dinlenir görüşleri alınır  hatta düşünce ve önerileri uygulanır hale gelerek ülkemizde güçlü dernekler durumuna gelmiştir gerçekten de güçlü dernektir bu duruma gelmemizi sağlayan üye dostlarımızıda unutmamamız gerekir bu nedenle emeği geçen  tüm arkadaşlarıma ve dostlarıma çok çok teşekkür ediyorum yani bir başarı varsa ki var bu başarı Tüketici Hakları Derneği Bozüyük Şubesi ailemizindir. 
Tüketici Hakları Derneği Bozüyük Şubemizin  2007 yılından günümüze kadar yapmış olduğu tüm çalışmalar gerek yerel basın gerek ulusal basın gerekse sosyal medya platformları aracılığı ile halkımıza ve kamu oyuna duyurulup tüketicilerimiz bilgilendirmiştir bilgilendirmeye devam edilecektir. Değerli halkımız ve tüketicilerimiz kuruluş ilkelerimizdede belirttiğimiz gibi tek ilkemiz olan dürüstlük  ile yıl içi ve yıl sonunda olmak üzere dernek muhasebe mizanlarımız gelir  gider tablolarımızı kamu oyu ile paylaşıyoruz paylaşmaya da devam edeceğiz.  Bu nedenle şubemizin siz halkımız ve tüketicilerimizden gizli bir şey olmadığı için  yine siz halkımız ve tüketicilerimiz ile paylaşmaya devam edeceğiz . Ülkemiz ve dünyamız bir yılı aşkın bir süredir covid 19 pandemi ile mücadele içerisinde ve ne kadar mücadele edeceğide belli değil bu çerçevede ülkemizdeki dernek ve kuruluşlarımızın çalışmaları ister istemez kısıtlandı hatta dernekler kapatıldı. Şubemiz böyle durumda bile çalışmaları na gerek evden gerekse uygun ortamlarını sağlayarak saha çalışmalarını devam  ettirdi. Şubemiz ilçemiz,ilimiz, çevre il ve ilçeler ve ülkemiz ve dünya tarafından bilinmekle birlikte takipte edilmektedir bu nedenle ülkemiz sivil toplum kuruluşları yada örgütleri kurum ve kuruluşları ile başta tüketici hakları konuları,çevre konuları, sanat konuları gibi konularda dünya ve ülkemiz kurum ve kuruluşları ile aktif çalışmalar yapmakta olup aktif görevlerin içerisindedir.

 


Bu haber toplam 906 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.