YAPILAN HİZMETLER SAYMAKLA BİTMİYOR

YAPILAN HİZMETLER SAYMAKLA BİTMİYOR

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, yeni haftaya Başkan Yardımcıları, danışmanları ve birim müdürleri ile gerçekleştirdiği toplantı ile başladı. Bozüyük...

A+A-

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, yeni haftaya Başkan Yardımcıları, danışmanları ve birim müdürleri ile gerçekleştirdiği toplantı ile başladı.
 Bozüyük Metristepe Kültür Merkezi fuaye salonunda düzenlenen toplantı bu hafta Zabıta Müdürlüğü, İmar Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü'nün sunumları ile devam etti. Müdürlükler tarafından yapılan sunumlar doğrultusunda yapılan proje ve faaliyetleri değerlendiren Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, gerçekleştirilen özverili çalışma için birim müdürlerine ve personele teşekkür etti. 

1-(12).jpg
Toplantıda Zabıta Müdürlüğü tarafından 2017 yılında yapılan faaliyetler ve çalışmalar sunulurken, 318 adet işyeri açma ruhsatı, 373 adet servis plakası, 503 adet güzergah belgesi, 618 kez işyeri denetlemesi ve 634 kez dolmuş ve otobüs denetlemesi yapıldığı belirtildi. 
İmar Müdürlüğü tarafından yapılan sunumda ilçe genelinde 2017 yılında 237 adet yapıya ruhsat 132 yapıya kullanma izni verildiği belirtilerek, 7 bölgede yapılan imzar uygulamasından 3'ün tamamlandığı anlatıldı. 
Toplantının son sunumunda ise Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar Başkan Bakıcı'ya ve Başkan Yardımcılarına ayrıntılı olarak aktarılırken, Bozüyük genelinde 2017 yılı içerisinde 69 cadde 222 adet sokakta toplamda 15 km asfalt serimi ve yama çalışmasının yapıldığı belirtildi. Yapılan çalışmalar ve faaliyetler saymakla bitmezken, 4km sathi kaplama, 87.172 metrekare taş, 30067 metre bordür ve19.120 metre yağmur oluğu yapıldığı alanlar ile birlikte Başkan Bakıcı'ya sunuldu. 
2017 yılında çocukları da ihmal etmediğini bir kez daha gösteren Bozüyük Belediyesi 5 yeni oyun grubunun yanı sıra 64 oyun grubunda çocukların rahat ve güvenli bir şekilde oynamaları için yenileme ve bakım çalışmaları gerçekleştirdi.İlçede yapılan anons sisteminde ki iyileştirme çalışmaları kapsamında 50 anons cihazı kurulumu ve 36 hoparlör kurulumu gerçekleştirdiğini belirtildi. Bozüyük Belediyesi'nin en çok ses getiren çalışmalarından biri olan klimalı duraklar ile ilgili olarak 11 adet klimalı durağın kente kazandırıldığını 7 adet durak üretiminin ve montajının yapıldığı anlatıldı. Her alanda çalışmalarına devam eden Bozüyük Belediyesi tarafından sokak hayvanları için yapılan 7 adet kedi yuvası ve çocuklu hanımlar tarafından büyük takdir toplayan 3 adet emzirme kabini de yapılan sunumda yer aldı. 
Toplantı sonunda tüm birim müdürleri ve başkan yardımcılarına yapılan sunumlar için teşekkür eden Bakıcı; " Güçlü bir gelecek için ve güçlü bir Bozüyük için tüm birimlerimiz ile çalışmaya        devam ediyoruz" dedi.

4-(3).jpg


Bu haber toplam 1450 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.